LAUREACI KONKURSÓW
ROK SZKOLNY 2005/2006
Konkursy szkolne
Laureaci Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Wierszolandia”
Laureatami w kategorii klas „0” – I zostały:
◦ Julia Barwikowska z kl. „0”
◦ Paulina Topczewska z kl. „0”
◦ Ewelina Ostapowicz z kl.I
Wyróżnienia otrzymali:
◦ Jakub Niewiadomski - kl. „0”
◦ Patryk Rydzewski - kl. „0”
◦ Piotrek Świderski - kl. I
Laureatami w kategorii klas II – III zostali:
◦ Kacper Barwikowski – kl. II
◦ Katarzyna Kozikowska – kl. II
◦ Paulina Stasieło – kl. II
Wyróżnienia otrzymali:
◦ Bartosz Stelmach – kl. II
◦ Natalia Kisiel – kl. II
◦ Emil Szawarejko – kl. III
Szkolny Konkurs na Antyreklamę Papierosów
- Prace plastyczne
I miejsce – Lidia Raulin – klasa II Gim.
II miejsce – Krystian Myszczyński - klasa V
III miejsce – Anita Czarnas – klasa V
- Antyreklama słowna
Paulina Sarnacka – klasa V
Laureaci Szkolnego Konkursu Piosenki
„Śpiewać każdy może”
- Julia Barwikowska – klasa „0”
- Paulina Kopiczko – klasa „0”
- Katarzyna Kozikowska – klasa II
- Bartek Stelmach – klasa II
- Maciej Dzierżyński – klasa VI
- Iga Kuczyńska – klasa II Gim.
- Maksymilian Barwikowski – klasa II Gim.
- Ewelina Fil – klasa III Gim.
Laureaci Szkolnego Konkursu Plastycznego
„Tęcza”
- Dawid Niewiadomski – klasa II Gim
- Ola Sarnacka – klasa II Gim
- Paweł Prawdzik – klasa V
- Tomasz Boguszewski – klasa II Gim
- Piotrek Świderski – klasa I
Laureaci Szkolnego Konkursu SKO klas I – III
- Sara Ostapowicz – kl. III
- Kacper Barwikowski – kl. II
- Mateusz Fil – kl. II
- Eliza Dobrzyń – kl. II
Konkursy na szczeblu gminnym i powiatowym
Sport
I miejsce – piłka nożna - chłopcy gimnazjum
I miejsce i II miejsce – Natalia Jurczyk – klasa I Gim – Mistrzostwa Wojew. Warm – Maz. w ergometrze wioślarskim
II miejsce – Paula Myszczyńska – klasa II Gim - Mistrzostwa Wojew. Warm – Maz. w ergometrze wioślarskim
I miejsce – Natalia Jurczyk – klasa II Gim – w Biegach Powiatu Ełckiego
III miejsce – Patryk Kuczyński - klasa II Gim – w Biegach Powiatu Ełckiego
IV miejcce – Kamil Kosakowski – klasa III Gim - w Biegach Powiatu Ełckiego
Gminny Konkurs Recytatorski
„Rozwijamy młode talenty”
W kategorii klas „0” – I
- I miejsce – Julia Barwikowska – klasa „0”
W kategorii klas II – III
- II miejsce – Katarzyna Kozikowska – klasa II
- wyróżnienie – Paulina Stasieło – klasa II
W kategorii klas IV – VI
- II miejsce – Michał Jurczyk – klasa V
Międzyszkolny Konkurs Kolęd
w Nowej Wsi Ełckiej
- I miejsce – Dawid Plisko – klasa V
- wyróżnienie – Katarzyna Kozikowska – klasa II
Rejonowy Konkurs Plastyczny
„Mikołajkowe obrazki”
Wyróżnienia:
- Eliza Dobrzyń – klasa II
- Paulina Stasieło – klasa II
Rejonowy Konkurs Plastyczny
„Tęcza”
Wyróżnienia:
- Dawid Niewiadomski – klasa II Gim
- Ola Sarnacka – klasa II Gim
- Paweł Prawdzik – klasa V
- Tomasz Boguszewski – klasa II Gim
- Piotrek Świderski – klasa I
Konkurs Piosenki
„Jesienne muzykowanie”
Laureaci:
- Kacper Barwikowski – klasa II
- Dawd Ostapowicz – klasa IV
Wyróżnienie
- Dawid Plisko – klasa V
Powiatowy Konkurs Recytatorski
„Przez różową szybkę”
Laureatka – Julia Barwikowska – klasa „0”
Wyróżnienie – Kacper Barwikowski – klasa II
Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej
„Złota nutka”
Laureaci – zespół wokalny „Małgorzatki”
Wyróżnienia:
- Julia Barwikowska – klasa „0”
- Dawid Ostapowicz – klasa IV
I Gminny Konkurs Anatomiczny
„Ciało człowieka bez tajemnic”
I miejsce w gminie – Anna Samocic, Dawid Niewiadomski, Kamil Kosakowski
Olimpiada wiedzy prozdrowotnej
II miejsce – Karolina Leyk – XI miejsce w województwie
III miejsce – Julia Perkowska