Konkursy na szczeblu szkolnym
Szkolny Konkurs Plastyczny
„Maryja matką Jezusa”
Laureaci:
- Paulina Brodowska – kl. V
- Sara Ostapowicz – kl. V
- Mateusz Pawłowski – kl. V
- Katarzyna Kozikowska – kl. IV
Szkolny Konkurs Kolęd
Laureaci:
- Julia Barwikowska – kl. II
- Kacper Barwikowski – kl. IV
- Katarzyna Kozikowska – kl. IV
- Dawid Ostapowicz – kl. VI
Wyróżnienia:
- Klaudia Szrejter – kl. II
- Anna Jankowska – kl. V
Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas „0” – III „Wierszolandia”
Laureaci:
- Katarzyna Krysińska – kl. „0”
- Jakub Masiewicz – kl. I
- Julia Barwikowska – kl. II
- Patryk Rydzewski – kl. II
Wyróżnienia:
- Martyna Adamska – kl. „0”
- Kinga Sokołowska – kl. „0”
- Klaudia Szrejter – kl. II
- Ewelina Ostapowicz – kl. III
Konkursy na szczeblu powiatowym
Festiwal Piosenki Dziecięcej
„Jesienne muzykowanie”
Laureat:
- Kacper Barwikowski – kl. IV
Wyróżnienie:
- Dawid Ostapowicz – kl. VI
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
„Maryja matką Jezusa”
- III miejsce - Paulina Brodowska – kl. V
Międzyszkolny Konkurs Kolęd
w Nowej Wsi Ełckiej
Laureat:
- Dawid Ostapowicz – kl. VI
Wyróżnienie:
- Julia Barwikowska – kl. II
Powiatowa Liga Przełajowa
- IV miejsce - Rafał Śleszyński – kl. V
- V miejsce – Natalia Kisiel – kl. IV
- VI miejsce – Mateusz Pawłowski Mateusz – kl. V
- Szkoła Podstawowa drużynowo zajęła IV miejsce
Olimpiada przyrodnicza – etap szkolny
Laureat:
- Szymon Krasiński – kl. VI
SUKCESY UCZNIÓW GIMNAZJUM
w I semestrze 2007/2008
Konkursy na szczeblu szkolnym
Szkolny Konkurs Plastyczny
„Palisz, płacisz, zdrowie tracisz”
Laureaci:
- Anita Czarnas – kl. I G
- Dawid Plisko – kl. I G
- Justyna Balowicz – kl. III G
Wyróżnienia:
- Paula Myszczyńska – III G
- Krystian Myszczyński – I G
Szkolny Konkurs Plastyczny
„Maryja matką Jezusa”
Laureaci:
- Weronika Boguszewska – kl. III G
- Patryk Ostapowicz – kl. III G
- Monika Pawłowska – kl. III G
- Dawid Plisko – kl. I G
Szkolny Konkurs Kolęd
Laureaci:
- Paulina Sarnacka – kl. I G.
Wyróżnienia:
- Monika Pawłowska – kl. III G
Konkurs Wiedzy Ekologicznej
„Bioróżnorodność i formy ochrony przyrody w Polsce”
- I miejsce – Grzegorz Świderski – kl. III G
- II miejsce – Daria Wasilewska – kl. III G
- Patryk Ostapowicz – kl. III G
- III miejsce – Karolina Fil – kl. III G
Wszyscy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego
Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowia
Etap szkolny
Laureat:
- Dawid Warmus – kl. III G – zakwalifikował się do etapu rejonowego
Konkursy na szczeblu powiatowym
Festiwal Piosenki Dziecięcej
„Jesienne muzykowanie”
Laureat:
- Dawid Plisko – kl. I G
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS
- I miejsce (prezentacja) – Michał Jurczyk
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Ekologicznej
„Bioróżnorodność i formy ochrony przyrody w Polsce”
Etap wojewódzki
- IV miejsce - Daria Wasilewska – kl. III G
Powiatowa Liga Przełajowa
- II miejsce – Jurczyk Natalia – kl. III G
Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Wiejskich
W biegach przełajowych
- V miejsce – Natalia Jurczyk – III G
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
- Srebrny medal – Natalia Jurczyk – kl. III G