SUKCESY UCZNIÓW ZSS W CHEŁCHACH
w roku szkolnym 2012/2013
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „PALENIE SZKODZI”
LAUREACI:
- Klaudia Zielosko – kl. II G
- Ewelina Ostapowicz – kl. II G
- Damian Koneszko – kl. I G
- Branian Wołyniec – kl. I G
WYRÓŻNIENI:
- Paweł Domitrz – kl. II G
- Eliza Dobrzyń – kl. III G
- Patryk Rydzewski – kl. I G
- Klaudia Szrejter – kl. I G
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ PRZYJACIEL MI¦”
LAUREACI:
- Aleksandra Topa – Punkt Przedszkolny
- Nikola Piotrowska – Punkt Przedszkolny
- Mateusz Pałkiewicz – Punkt Przedszkolny
- Tomasz Miławicki – Punkt Przedszkolny
- Marcin Stasiak – Oddział Przedszkolny
- Anna Arciszewska – Oddział Przedszkolny
- Marcin Wasiuk – Oddział Przedszkolny
- Patrycja Piktel – Oddział Przedszkolny
- Wiktoria Szewczuwianiec – kl. I
- Jakub Topa – kl. I
- Damian Łapiński – kl. I
- Alan Piotrowski – kl. I
- Szymon Stefanowicz – kl. II
- Gabriela Krasińska – kl. II
- Sebastian Łukaszewicz – kl. II
- Monika Zastocka – kl. II
- Magdalena Laszkowska – kl. III
- Julia Pałkiewicz – kl. III
- Kornelia Miławicka – kl. III
- Sylwester Perkowski – kl. III
VI KONKURS KOLĘD:
LAUREACI:
- Przemysław Lipiński – kl. II
- Grzegorz Plisko – kl. III
- Julia Pałkiewicz – kl. III
- Katarzyna Krysińska – kl. V
- Kinga Sokołowska – kl. V
- Kacper Barwikowski – kl. III G
WYRÓŻNIENIA:
- Wiktoria Szewczuwianiec – kl. I
- Justyna Przybylska – kl. III
- Julia Pawłowska – kl. IV
- Julia Zastocka – kl. IV
KONKURS PLASTYCZNY „PIRAMIDA ZDROWIA”
LAUREACI:
- Dominik Bujnowski – kl. II
- Julia Pałkiewicz – kl. III
- Katarzyna Krysińska – kl. V
- Kinga Sokołowska – kl. V
WYRÓŻNIENIA:
- Kacper Wodnicki – kl. I
- Gabriela Krasińska – kl. II
- Monika Zastocka – kl. II
- Sebastian Łukaszewicz – kl. II
KONKURS MATEMATYCZNY „OLIMPIADA MATEMATYCZNA GIMNAZJALISTÓW”
Najwyższy wynik 7,5 uzyskał:
- Damian Koneszko – kl. I G
BIEGI PRZEŁAJOWE – STRADUNY 2012
WYRÓŻNIENIA:
- Małgorzata Bielska – kl. VI
- Sylwester Perkowski – kl. III
- Damian Perkowski – kl. VI
- Alan Jurczyk – kl. I G
- Roksana Kozikowska – kl. IV
PIŁKA NOŻNA. PUCHAR WÓJTA GMINY EŁK
WYRÓŻNIENI:
- Sylwester Perkowski – kl. III
- Kacper Kozikowski – kl. VI
- Norbert Stankiewicz – kl. VI
- Kacper Sokołowski – kl. VI
- Damian Perkowski – kl. VI
- Jakub Szrejter – kl. IV
- Kacper Barwikowski – kl. III G
- Krzysztof Mierzejewski – kl. II G
- Adrian Sitkiewicz – kl. II G
- Mateusz Fil – kl. III G
- Bartosz Stelmach – kl. III G
- Alan Jurczyk – kl. I G
Drużyna zajęła IV miejsce. Kacper Sokołowski został najlepszym bramkarzem turnieju.